Wykrywanie podsłuchów Warszawa – cennik

 

WYKRYWANIE PODSŁUCHÓW – CENNIK WARSZAWA – DETEKTYW – FIRMA

Bez tytułu

Szanowni Państwo,

 nasza usługa polega na lokalizacji wszelkich niepożądanych urządzeń szpiegowskich. Dzięki dostępnym urządzeniom jesteśmy w stanie zlokalizować i unieszkodliwić nadajniki podsłuchowe (GSM, radiowe), dyktafony, lokalizatory GPS. Należy mieć świadomość, iż istnieją urządzenia, których lokalizacja za pomocą przyrządów mierniczych jest bardzo trudna lub praktycznie niemożliwa. W takim przypadku konieczne jest doświadczenie w branży. Nasi specjaliści doskonale wiedzą gdzie i jak zainstalować podsłuch. Zajmujemy się tym kilkanaście lat. Mamy za sobą realizację setek zleceń w zakresie maskowania urządzeń szpiegowskich.

Wykrywanie podsłuchów w biurze lub domu/mieszkaniu:

W przypadku realizacji tego typu zlecenia pobieramy stałą opłatę w wysokości 600 zł netto od pomieszczenia (nie większe niż 7 m w promieniu od urządzeń mierniczych).

W przypadku realizacji zlecenia na jedno pomieszczenie, doliczamy opłatę za dojazd w  wysokości 150 zł brutto. W przypadku realizacji zlecenia na minimum 2 pomieszczenia, dojazd jest w gratisie.

Wykrywanie podsłuchów w telefonie lub komputerze:

Od momentu pojawienia się telefonów wyposażonych w zaawansowane systemy operacyjne, zajmujemy się dystrybucją, instalacją i wykrywaniem podsłuchów na tych telefonach. Na bieżąco monitorujemy rynek rozwiązań szpiegowskich w zakresie monitorowania telefonu.

Koszt sprawdzenia telefonu to 150 zł brutto. Usługa może być realizowana zdalnie lub lokalnie w biurze w Warszawie (po wcześniejszym umówieniu terminu). NIE OSZUKUJEMY SWOICH KLIENTÓW! Wiele firm sprawdza telefony oparte o system, na którym NIE MA SZANS na instalację oprogramowania. Wielokrotnie spotykaliśmy się z biurami „detektywistycznymi”, które realizują usługę pomimo braku fizycznej możliwości instalacji jakiegokolwiek programu szpiegowskiego, w praktyce telefon ląduje w szufladzie i po pewnym czasie zostaje przekazany klientowi.

W przypadku komputerów usługa polega na dokładnej analizie elementów składowych systemu. Wiele firm zajmujących się podobnymi usługami uruchamia na komputerze skaner antywirusowy (najczęściej darmowy) i na tym kończy się usługa. Nasi technicy dogłębnie analizują wszystkie aplikacje uruchamiane wraz ze startem systemu. Komputer sprawdzany jest pod kątem keyloggerów lub innych programów monitorujących.

Usługa realizowana jest w cenie od 250 do 500 zł brutto. Cena jest zależna od tempa pracy systemy w dostarczonym komputerze.

Kontrola pojazdu pod kątem lokalizatorów GPS i podsłuchów.

Usługę wykonujemy tylko w siedzibie firmy. Prócz skanowania specjalistycznym sprzętem, kontrolujemy instalację elektryczną i demontujemy elementy wyposażenia pojazdu w celu sprawdzenia typowych miejsc instalacji. Należy mieć świadomość, iż nie ma 100% pewności, iż dane urządzenie podsłuchowe jest aktywne w momencie sprawdzania. Fizyczny przegląd pojazdu połączony z analizą sygnałów (powstałych naturalnie czy poprzez metody polegające na wzbudzeniu i wymuszeniu logowania do sieci GSM) jest konieczny.

Koszt usługi to 600 zł netto – kwota dotyczy pojazdów osobowych i dostawczych.