Wykrywanie GPS – Warszawa cennik

Szanowni Państwo,

oferujemy Państwu usługę polegającą na wykrywaniu urządzeń szpiegowskich typu GPS (lokalizator, tracker) lub podsłuch (GSM i radiowy).

Podstawowym błędem większości firm, które świadczą tego typu usługi jest wykorzystywanie prostych mierników częstotliwości. Usługa tego typu jest skazana na niepowodzenie.

Większość mierników RF nie wychwytuje krótkich impulsów (jak sms czy logowanie do stacji BTS). Do namierzenia konieczny jest profesjonalny detektor sygnałów cyfrowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży detektywistycznej, co pozwoliło nam na zgromadzenie dużej wiedzy na temat działania urządzeń do namierzenia.

GPS wykryty w aucie klienta
GPS wykryty w aucie klienta

Istnieje wiele urządzeń (jak lokalizator widoczny na zdjęciu powyżej), które uruchamiają zasilanie po włączeniu zapłonu. Takich urządzeń nie można wykryć za pomocą urządzeń mierniczych. Konieczny jest fizyczny przegląd instalacji elektrycznej samochodu. Do przeglądu niezbędne są specjalistyczne narzędzia (ściągacze, łapki, mierniki). Bez nich istnieje spore prawdopodobieństwo uszkodzenia elementów wyposażenia, czy tapicerki. Nigdzie nie jest również powiedziane, iż w momencie sprawdzania, lokalizator jest uruchomiony. Możliwe, iż akurat wyczerpał się akumulator. Fizyczny przegląd pozwala na namierzenie takiego urządzenia.

Koszt wykonania usługi to 600 zł NETTO.

Usługa wykonywana jest w Warszawie. W przypadku wykonywania usługi w miejscu wskazanym przez klienta, doliczamy dojazd w wysokości 150 zł. Klient musi zapewnić garaż (własny lub wskazać podziemny np. w centrum handlowym).

Całą ofertę naszej firmy znajdą Państwo tutaj:

http://www.podsluchy.com.pl – Wykrywanie podsłuchów, kamer i GPS