Zagłuszacz podsłuchów, szumidło, jak zakłócić podsłuch

Jak zagłuszyć podsłuch?

Każde urządzenie, które generuje jednostajny dźwięk, szum, zapętlone nagranie w określonej częstotliwości, nie uchroni przed rejestracją informacji. Zawsze MOŻLIWE jest wyodrębnienie „zakłóceń” przez profesjonalną firmę, zajmującą się obróbką nagrań audio.

-Rynek oferuje urządzenia generujące pole elektromagnetyczne, które zakłóca pracę wszystkich urządzeń elektronicznych. Urządzenia te mają jednak mały zasięg i zazwyczaj działają w sposób kierunkowy. Sprawdzą się jedynie, gdy wiemy gdzie w czasie rozmowy przebywać będzie osoba podejrzana o rejestrację dźwięku. Urządzenie montujemy wtedy nad głową np. przy suficie. Dobrym rozwiązaniem jest jeszcze umieszczenie drugiego urządzenia np. pod biurkiem/stołem. W przypadku dużych sali, umieszczenie rejestratora na drugim jej końcu uniemożliwia prawidłową pracę zagłuszacza.

-Istnieją generatory wibracji. Urządzenia umieszczamy na szybach, na lub w ścianach, na stołach, biurkach. Uchronią przed mikrofonami laserowymi, mikrofonami przyczepianymi do szyb, rejestracją za pomocą urządzenia podczepionego np. pod stołem/biurkiem, mikrofonem stetoskopowym (przez ścianę).

Żadne z tych urządzeń nie jest w 100% skuteczne.

Jedynym skutecznym rozwiązaniem jest generator, który przetwarza cyfrowo dźwięk naszego głosu na zakłócenia o tej samej częstotliwości. Takie rozwiazanie daje praktycznie 99% skuteczności. Uchroni nawet przed dyktafonem, który trzymamy w kieszeni, zakłóci odbiór rejestratora w telefonie.

Minusem tego rozwiązania jest konieczność stosowania zestawu słuchawkowego. Nie jest to zatem dyskretne rozwiązanie.

Idealnie sprawdzi się do ochrony zebrań zarządu czy rozmów z kontrahentami.

Niestety z uwagi na posiadaną przez nas wiedzę, nie jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu bezpieczeństwa przy użyciu wymienionych na początku „zagłuszaczy”. Nie otrzymają Państwo od nas oferty na tego typu rozwiązania.

Jedyne urządzenie, które obecnie polecamy to opisany generator z słuchawkami. Film z nagrania dostępny jest pod tym adresem:

Istnieje możliwość prezentacji urządzenia – w cenie 500 zł brutto. W czasie prezentacji udostępnimy do testów:

-profesjonalne dyktafony Olympus

-miniaturowe dyktafony szpiegowskie

-nadajniki podsłuchowe

-podsłuch GSM

-profesjonalny rejestrator cyfrowy

Zapraszamy do przetestowania urządzenia za pomocą własnego sprzętu. W przypadku zarejestrowania dźwięku, prezentacja jest bezpłatna.

W przypadku zakupu urządzenia po prezentacji, kwota ta jest odliczana od ceny wyjściowej wynoszącej aktualnie: 9600 zł netto.